Par Svētdienas Rītu

2010 gada 12. novembrī / Autors: Ivars Kupcis

Kategorija: Baznīcā Drukāt >

“Svētdienas Rīts” ir vienīgais ikmēneša žurnāls Latvijā, kas sniedz kristīgu skatījumu uz notiekošo cilvēkā, sabiedrībā, baznīcā un pasaulē. Žurnālā atradīsiet ziņas no baznīcām Latvijā un pasaulē, pārdomas rosinošas intervijas, sabiedrībā svarīgu norišu apskatus, viedokļus un diskusijas. Žurnālu izdod Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas izdevniecība “Ihtis”.

Žurnāla „Svētdienas Rīts” misija –  rādīt, kā Svēto Rakstu vārdi iemiesojas, dzīvo, cīnās – un uzvar. Mēnešraksta „Svētdienas Rīts” pirmais numurs iznāca pirms 90 gadiem – 1920. gada 1. janvārī. 2009. gada Lieldienās apritēja 20 gadi kopš laikraksta „Svētdienas Rīts” atjaunošanas. 2012. gada februārī “Svētdienas Rīts” sāka iznākt jaunā – žurnāla – formātā.

SVETDIENASRITS.LV ir žurnāla „Svētdienas Rīts” mājvieta internetā un laikraksta elektroniskā versija. Tajā pieejama gan daļa no žurnāla satura, gan citas aktualitātes un ziņas no draudzēm Latvijā. Šī mājaslapa ir iespēja lasītājiem iesaistīties sarunā par žurnālā atspoguļotajiem jautājumiem, kā arī piedalīties žurnāla satura tapšanā. Tā ir iespēja katram no jums daudz vieglāk dalīties ar saviem līdzcilvēkiem tajā, kas jūs ir uzrunājis „Svētdienas Rītā”. Izmantojot mūsdienu sociālo mediju iespējas, mēs katrs esam aicināti kļūt par Evaņģēlija vēstnešiem mūsu draugu un paziņu vidū.

Piedalies un iesaki draugiem!

Ieteikt šo rakstu: draugiem.lv facebook twitter