Iegādājies

2010 gada 18. novembrī / Autors: Ivars Kupcis

Kategorija: Baznīcā Drukāt >

Iegādājies žurnālu “Svētdienas Rīts” savas draudzes grāmatu galdā, izdevniecības “IHTIS” grāmatu veikaliņā vai preses tirdzniecības vietās visā Latvijā!

Iegādājies žurnālu savas draudzes grāmatu galdā vai vaicā pēc šādas iespējas, ja “Svētdienas Rītu” savā draudzē neatrodi.  Izsaki vēlmi draudzes kancelejā, lai šāda iespēja tiktu nodrošināta!

Lai žurnāls būtu pieejams draudzēs, redakcija aicina mācītājus un draudžu priekšniekus abonēt uz katru draudzi vairākus „Svētdienas Rīta” eksemplārus. Ja jums ir iespēja nogādāt žurnālus draudzē pašiem, aicinām sazināties ar izdevniecību “IHTIS” par žurnāla saņemšanu izdevniecībā. Piedāvājam izdevīgus nosacījumus žurnāla tirdzniecībai draudzēs – aicinām zvanīt pa tālr. 67507969.

Izdevniecības “IHTIS” veikalā Rīgā, M. Pils ielā 4 žurnālu vari iegādāties arī lielākā skaitā, tālākai izplatīšanai savā draudzē. Izdevniecībā pieejami arī žurnāla “Svētdienas Rīts” iepriekšējie numuri.

Pērc žurnālu “Svētdienas Rīts” preses tirdzniecības vietās un pasta nodaļās visā Latvijā. Ja neatrodat žurnālu sev tuvākajā preses kioskā, lūdziet to nodrošināt – jo vairāk jūs vaicāsiet pēc “Svētdienas Rīta”, jo vairāk preses tirdzniecības vietās tas būs pieejams!

Ieteikt šo rakstu: draugiem.lv facebook twitter