Esiet Kristus atrastie!

2013 gada 25. decembrī / Autors: Jānis Vanags

Kategorija: Baznīcā / Blogi / Latvijā / Ziņas

Komentāri: 7 Drukāt >

Kristus mīļotie, Ziemsvētku vakarā piepildās Adventa gaidas – priecājies, priecājies, draudze! Debesis ir lāsojušas no augšienes. Kungs Jēzus ir piedzimis. Lai prieks ienāk katrā mājā un līksmība katrā sirdī! Kristus, Glābējs ir klāt!

Bet kādēļ tad notiek, ka ziemsvētki daudzus dara skumjus? Tādēļ, ka viņiem nav tā, ar ko priecājas citi. Nav dāvanu, nav cienasta, nav ģimenes un draugu. Svētkos, kad visi apkārt priecājas, viņu dzīve kļūst vēl tumšāka. Taču enģeļi vēstīja prieku visiem cilvēkiem. Kas ir prieks, kas nāk pie visiem cilvēkiem, pat pie tādiem, kas ir kā aprakti zem dzīves drupām? Prieks par Glābēju. Zem drupām nevienu negaida karstāk un ne par ko nepriecājas vairāk kā par Glābēju. Kaut viņš nāktu drīz! Kaut mani viņš atrastu pirmo! Vai tu zini, pēc kā ilgojies, no kā lai Kristus tevi izglābj? Ja zini, tad tev būs ziemsvētku prieks, jo Kristus ir dzimis. Glābējs ir klāt. Sauc viņu un viņš tevi atradīs! To darīt viņam ir prieks!

Jēzus savu glābēja prieku salīdzina ar sievu, kas atradusi pazudušu grasi. Arī mēs mēdzam atrast monētas. Dažreiz tās ir apbružātas un saskrambātas. Dažreiz ilgi mētājušās netīrās vietās. Citreiz tās ir pavisam iemītas dubļos. Taču tad, kad tās atrod, lai cik netīras un nobružātas, tām ir pilna vērtība. Tās var realizēt gluži kā jaunas. Kad Kristus atrod cilvēku – lai kur un cik ilgi viņš būtu bijis, lai kādā stāvoklī atrasts, Dieva acīs viņam ir pilna vērtība. Brīnumainā kārtā Kristus ļauj mums par jaunu satvert savu vērtību un to realizēt. Tas patiesi ir ziemsvētku brīnums. Viņš uzņēmās cilvēces dubļus, lai savus ticīgos šķīstītu un viņa brūces dziedina mūsu skrambas un ievainojumus. Ziemsvētkos svinam to, ka esam atrasti, ka mums ir atdota zaudētā vērtība. Ziemsvētki sauc atpakaļ pilnvērtīgā dzīvē.

Mēdz jautāt, kā lai saglabā ziemsvētku sajūtu, kad svētku dienas pagājušas? Ejot pie silītes. Visu gadu varam savā apkārtnē atrast bērnus, kas guļ uz salmiem un siena, jo viņiem nav gultu, kur gulēt. Mēs varam atrast cilvēkus, kas nav dzirdējuši eņģeļu vēsti un paši būt par eņģeļiem, kuros viņiem sadzirdēt un ieraudzīt Jēzu. Tas, ka esam, ir Dieva dāvana mums. Tas, ka Kristus dēļ esam priekš sava tuvākā, ir mūsu dāvana Dievam. Pretī saņemam gandarījumu, dzīves jēgas apziņu un – prieku. Vēlu jums priecīgus Ziemsvētkus. Esiet Kristus atrastie!

Sirsnībā,

+ Jānis

Rīgas arhibīskaps

Align the slots of the pad with the corresponding loop in the pants. Slide cheap nfl jerseys wholesale the belt through both sets of slots. So is ESPN trying to have its cake and eat it too here? Let’s just say it will be interesting to see whether it promotes its reporters’ book and reports on the “Frontline” documentary or if it backs away. This text may not be in its final form and may be updated or revised in the future. He threw just 15 touchdowns and 12 interceptions while the Colts went 2 5 href=”http://cheapjerseysupply.com/” target=”_blank”>cheap jerseys in his seven starts, and ultimately missed the playoffs.Instead, Colts rightly rewarded Luck for a combination of his brilliance over the first three years of his career after and his potential as he enters http://www.cheapnfljerseyssu.com what Cheap Football Jerseys should be the prime years of his career. Luck, who will turn 27 on Sept. And it’ hard to be a leader of men with a scrotum on your face. Ask any French general.. It what you do when you got 200 people and cameras everywhere and you the only guy wholesale china jerseys they watching. He said ceasing to play then was second hardest decision he ever made, after choosing the University of Florida over Alabama. Mark Herzlich, http://www.ray-banbaratas.top the former linebacker for Boston College who was granted the ACC Defensive Player of the Year award back in 08, and who returned and played all thirteen games in 2010 after a year long battle with cancer has just signed a deal with the New York Giants as an undrafted free agent. It is no surprise that Herzlich got signed by NY since head coach Tom Coughlin is a former coach for the BC Eagles and it is likely that he followed the career of the 23 year old player and made a push for his signing.. He had been told as a young man that he was colour blind. He did not complain of headache, scalp tenderness, jaw claudication, weight loss or arthritis.. And in just the last few years, it’s been the Minnesota Vikings, Jacksonville Jaguars, Buffalo Bills, San Diego Chargers, St. Louis Rams and Oakland Raiders. There are no scholarships wholesale china jerseys for me, no mentor’s, no one making things easy by any means, in fact just the opposite. I don’t even get the help of minority assistance groups, yes I could just cut my hair, and I could also be “born again” for a fifth time. He was worried that he had let you down, and that he was not a good enough man and husband for you. I reassured him over and over and told him just how much you loved him. The big recruiters have been Manchester City, newly and controversially parachuted into the top flight at the expense of the pioneering but less well resourced Doncaster Rovers Belles. City are not a new team they were formed in 1988 but it is only recently they became allied to the men’s club, whose subsequent investment is likely to establish them as a powerhouse..

Ieteikt šo rakstu: draugiem.lv facebook twitter

7 Komentāri:

 • Lynn 3. februārī 21:54

  .... ñïàñèáî çà èíôó....

 • Dustin 28. janvārī 20:31

  .... tnx....

 • louis 26. janvārī 19:28

  .... ñïñ....

 • jeremiah 26. janvārī 18:51

  .... tnx for info!!...

 • Adam 24. janvārī 5:36

  .... ñýíêñ çà èíôó....

 • Luke 25. decembrī 17:10

  .... ñýíêñ çà èíôó....

 • jessie 31. jūlijā 2:28

  .... ñïñ!!...

Leave a Reply

Autori

Admin Admin Agris Pilsums
Aleksandrs Bite Anda Baraškina
Anda Done Anda Līce
Anda Mežiņa Andrejs Priedītis
Anita Uzulniece Anitra Vanaga
Annija Senakola Arta Ciša
Arta Lāce Baiba Vanaga
Dace Salmane Daiga Upeniece
Dainis Pandars Diāna Siliņa
Edgars Gertners Edīte Alpe
Einārs Alpe Elijs Godiņš
Elīna Lāce Galva Deg
Gatis Līdums Georgs Indulēns
Gints Graudiņš Guna Anna Sniedziņa
Guntars Baikovs Guntars Prānis
Guntis Kalme Ilmārs Rubenis
Ilze Barkus llze Rupenheite
Ilze Gailīte Imants Miezis
Ināra Makārova Indulis Paičs
Inese Knipše Inese Segliņa
Inese Šteinerte Inga Reča
Ingeborga Ansone Ingrīda Ārmane
Ingrīda Briede Ingrīda Lisenkova
Ingrīda Mežecka Ivars Jēkabsons
Ivars Kupcis Ivo Pavlovičs
Jānis Gabrāns Jānis Vanags
Jolanta Biseniece Jurģis Klotiņš
Juris Cilnis Juris Morics
Juris Rubenis Juris Uļģis
Juris Zariņš Kaspars Bērziņš
Kaspars Simanovičs Kaspars Upītis
Kristīne Liepa Krists Kalniņš
Laura Andersone Laura Druviete
Laura Turlaja Laura Uzule
Lelde Kupce Līga Āboltiņa
Līga Bitmane Līga Dolace
Līga Strikmane Ligita Ābolniece
Ligita Ābolniece Linards Rozentāls
Lūcija Salna Maiga Jentgena
Māra Jensone Māris Prindulis
Mārtiņš Urdze Modra Bērziņa
Pāvils Brūvers Redakcija
Rita Brūvere Rita Liepiņa
Roberts Otomers Rolands Eimanis
Romāns Ganiņš Rudīte Losāne
Sandra Gintere Sanita Vanaga
Santa Cileviča Sigita Rozentāle
Tālavs Jundzis Uģis Brūklene
Viesturs Pirro Vilnis Cīrulis
Vita Dreijere Vita Kalnciema
Voldemārs Lauciņš Zane Leja
Zane Sapnova Zigmārs Atvars
Zigmārs Ziemanis