Padodies? Padodies!

2017 gada 15. maijā / Autors: Inga Reča

Kategorija: Baznīcā / Latvijā / Ziņas Drukāt >

 

Padošanās. Vārds, kuru cilvēka prāts visbiežāk asociēs ar zaudējumu vai absolūtu sakāvi. Padošanās. Vārds, kuram mūsu apziņā negatīva pēcgarša iesakņojusies. Padošanās. Vārds, kuru Dievs uz mums runā, lai mitējamies cīnīties ar atkarībām, grēku, velna darbiem mūsu dzīvēs un… padodamies Viņam! Padodamies Dieva neizmērojamajai mīlestībai, pestīšanai un žēlastībai, kurā mēs vairs nebūsim vieni un ciešanu mocīti.

Padošanās, kurā mēs nejutīsimies zaudētāji vai sakāvi piedzīvojuši. Vien tā mēs, Tu un es, esam spējīgi uzvarēt cīņā ar ļaunumu. Jo stāv rakstīts: “Padodieties Dievam, stājieties pretim velnam un viņš bēgs no jums.” (Jēk 4:7)

Mēs, Rīgas Sv.Pāvila draudze, Tevi aicinām: “Mitējies savā spēkā cīnīties ar dzīves vējdzirnavām un padodies! Padodies Dievam, kurš būs Tavs aizstāvis un gaismas vairogs dzīves vētru priekšā!” Esi klātesošs/-a Dieva iedvesmotajā, mūsu rīkotajā un Tavas iespējamās “padošanās” motivētajā Misijas Nedēļā no 21. līdz 28.maijam parkā pie Rīgas Sv.Pāvila baznīcas. Katru dienu iesāksim ar rīta svētbrīdi 8:00, dosimies savās ikdienas gaitās un atkal satiksimies vakara pasākumā 19:00. Mīlestībā sagaidīsim un svētībā atspirdzināsim ikvienu – lielu un mazu, jaunu un vecu, grēcīgu un taisnu, jau padevušos un vēl neizlēmīgu.

“Misijas Nedēļas” laikā parkā pie baznīcas būs apskatāmas, lasāmas un pārdomājamas mūsu draudzes brāļu un māsu liecības par to, kā viņi padevušies un uzticējuši savas dzīves Dievam. Lai tas kalpo par iedvesmu arī Tev pārdomāt savas dzīves izvēles, ceļu līdz šodienai un padoties Dievam! Skatīt arī: http://pavilabaznica.lv/jaunumi/misijas-nedela

 

 

Ieteikt šo rakstu: draugiem.lv facebook twitter